Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunt in ziar local BUNA ZIUA BRASOV, 268 de cuvinte, doua aparitii la interval de 7 zile. Prima aparatie in data de 28.12.2020. A doua aparitie in data de 04.01.2021. Total cuvinte = 536. Anunt obtinere aviz gospodarire ape ABA Olt, pentru obiectivele de investitii: ”Reabilitare DJ105 la km 9+400 (zona cu alunecare de teren)” si ”Pod pe DJ103B, km 9+450 -reconstruire”. Conform anunt atasat.
- Număr anunț
- DA27154871
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- ROSENAU PRESS SRL (CUI 30108226)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375,20 RON
- Valoare atribuită
- 375,20 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.