Atribuită
Cumpărare directă
TUB FLEXIBIL CU PERETE DUBLU - 6 M - 9.9 LEI DRIVER PROTECTOR LED 30W - 10 BUC - 240.7 LEI TUB TERMOC.MTR.35/12 - 1 ML - 21.40 LEI TUB TERMOC.MTR.25/8 - 1 ML - 17.33 LEI CONECTOR WAGO RAPID - 100 BUC - 96.25 LEI MORSETE 25 MMP - 5 BUC - 12.81 LEI CONTOR PE SINA - 2 BUC - 125.34 LEI
- Număr anunț
- DA27180491
- Autoritate contractantă
- Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 523,73 RON
- Valoare atribuită
- 523,73 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.