Atribuită Cumpărare directă

Marcaj CE pe fiecare masca. Numele producatorului este trecut pe fiecare masca. EN 149:2001 + A1:2009 Produsele vin insotite de: CE, declaratie de conformitate, TUV, ISO, fisa tehnica MASCA RESPIRATORIE DE PROTECTIE FFP3 ASIGURA PROTECTIE MINIM 99% TEHNOLOGIE DE FILTRARE EFICACE CLEMA DE ALUMINIU PENTRU FIXARE IN ZONA NASULUI MATERIAL NONALERGIC ADECVAT PENTRU MISCARILE FETEI IN TIMPUL VORBIRII. AMBALATE INDIVIDUAL

Număr anunț
DA27174039
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
STARLAB MEDICA S.R.L. (CUI 40382120)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.740 RON
Valoare atribuită
7.740 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.740 RON

din 7.740 RON estimat