Atribuită Cumpărare directă

1. COLIER PLASTIC 300 BUC X 0,08 RON; 2. PLASA UMBRIRE 2 M 50 M X 4,62 RON; 3. SURUB 7,5 X132 MM 4 BUC X 1 RON; 4. ROABA CONSTRUCTII 90 L 1 BUC X 168,07 RON.

Număr anunț
DA27166193
Autoritate contractantă
COMUNA SABAOANI (CUI 2613800)
Furnizor / câștigător
DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,40 RON
Valoare atribuită
428,40 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,40 RON

din 428,40 RON estimat