Atribuită Cumpărare directă

TABLA MAGNETICA BI-SILQUE, RAMA DIN ALUMINIU, 120 X 180 CM|cant: 1 MARKER PENTRU TABLA PILOT VBOARD MASTER, VARF ROTUND, 6 MM NEGRU|cant: 20 MARKER PENTRU TABLA PILOT VBOARD MASTER, VARF ROTUND, 6 MM, ALBASTRU|cant: 20 REZERVA MARKER TABLA PILOT VBOARD MASTER, NEGRU|cant: 24 REZERVA MARKER TABLA PILOT VBOARD MASTER, ALBASTRU|cant: 24 BURETE MAGNETIC CU REZ PASLA 140X35X40 BI-SILQUE|cant: 5

Număr anunț
DA27149764
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TODIRESTI (CUI 16051264)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.076,63 RON
Valoare atribuită
1.076,63 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.076,63 RON

din 1.076,63 RON estimat