Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie mobilă pentru un număr de 91 de utilizatori, conform ofertei transmisa ca urmare a publicarii anuntului publicitar ADV1188160/03.12.2020. Achizitia directa se va finaliza prin incheierea unui contract de servicii cu valabilitate 12 luni, începând cu data de 01.01.2021. Valoare totală servicii: 54.600 lei, fără TVA, respectiv 64.974 lei cu TVA. Persoana responsabilă cu achiziția directă: Marina Bastucescu, consilier achiziții publice, tel.: 0741 268 255, e-mail: marina.orban@madr.ro
- Număr anunț
- DA27175935
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.600 RON
- Valoare atribuită
- 54.600 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.