Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii operator RSVTI pentru echipamente si instalatii supuse reglementarilor ISCIR din cadrul Comitetului Olimpic si Sportiv Roman - Casa Olimpica pentru anul 2021: - 650,00 lei fara T.V.A. x 12 luni = 7.800,00 lei fara T.V.A./an

Număr anunț
DA27184024
Autoritate contractantă
Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
Furnizor / câștigător
MOND SECURITY SRL (CUI 19529062)
Cod CPV
71356000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat