Atribuită Cumpărare directă

Usa metalica (2buc x546.22lei), spuma poliuretanica(3buc x19.33lei), surub montaj 182(24buc x1.43lei), autofiletante 3.5 1000(1cut x42.02lei), autofiletante 5.5 500(1buc x33.62lei), ruleta(1buc x18.49lei), autoforante 4.8x35(650buc x0.21lei), coltari(26buc x3.37lei), melci de rigips(24buc x0.76lei), lacat (1buc x29.42lei), ancora chimica(2buc x41.18lei), disc abraziv 125(2buc x4.63lei), masca sudura(1buc x131.58lei), banda etansare(5m x8.41lei),surub 6(10buc x0.21lei), saiba m6(10buc x0.05lei), saiba plata lata m10(10buc x0.09lei), piulita m10(10buc x0.07lei),pistol silicon(1buc x15.13lei), cleme(10buc x0.26lei), banda hartie mascare(1buc x11.77lei), patent(1buc x20.17lei), vopsea(1buc x12.61lei), trafaleti(1buc x15.13lei), gratar(1buc x3.37lei), adeziv cm17(4buc x60.51lei), manusi de lucru(8buc x3.79lei), lavabil 4l savana(1buc x92.44lei) Pret-2265.69lei

Număr anunț
DA27172341
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.265,69 RON
Valoare atribuită
2.265,69 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.265,69 RON

din 2.265,69 RON estimat