Atribuită Cumpărare directă

Covor PVC si tapet PVC de trafic intens, antimicrobian, termosudat, lipit integral cu adeziv acrilic si pe scafa cu adeziv neoprenic, inclusiv pregatirea stratului suport prin turnarea unei sape autonivelante cu clasa maxima de rezistenta.

Număr anunț
DA27178066
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
INSTAL PLAST CONSTRUCT SRL (CUI 32383427)
Cod CPV
45432130-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.976,80 RON
Valoare atribuită
67.976,80 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.976,80 RON

din 67.976,80 RON estimat