Atribuită Cumpărare directă

Tipul asigurarii: Asigurarea de Accidente a Sportivilor Categoria sportiva asigurata: JUDO / Sport de contact Nr asigurati: 90 sportivi Pret unitar: 1.335 Lei Prima de asigurare: 120.150 Lei Perioada de asigurare: 31/12/2020 – 30/12/2021 Modalitatea de plata: integral

Număr anunț
DA27169093
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.150 RON
Valoare atribuită
120.150 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.150 RON

din 120.150 RON estimat