Atribuită
Cumpărare directă
1 INLOCUIT CABLURI FRANA DE MANA 2,000 1,00 2,00 100,00 200,00 2 INLOCUIT ETRIER STG SPATE SI CONDUCTA LA ETRIER, AERISIT SISTEM FRANARE, CURATAT ETRIER SI SUPORT ETRIER DR SPATE, 6,000 1,00 6,00 100,00 600,00 3 VERIFICARE GENERALA=PREGATIRE DE IARNA 1,000 1,00 1,00 100,00 100,00 4 MATERIALE CONSUMABILE 4,000 5,00 20,00 5 CABLU FRANA 2,000 74,00 148,00 6 ETRIER STG SPATE 1,000 880,00 880,00 7 LICHID FRANA DOT 4 1,000 25,00 25,00 8 CONDUCTA FRANA LA ETRIER 1,000 189,00 189,00 Total manopera 9,00 900,00 Total piese 1.262,00 Subtotal fara TVA 2.162,00 Total TVA 0,00 Total general, deviz nr. 20270 2.162,00 ; BV98DFB
- Număr anunț
- DA27175797
- Autoritate contractantă
- Directia Fiscala Brasov (CUI 14929823)
- Furnizor / câștigător
- AUTO LEL SERVICE S.R.L. (CUI 43467540)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.162 RON
- Valoare atribuită
- 2.162 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.