Atribuită
Cumpărare directă
Intretinere si reparatii (mentenanta) la instalatiile de securitate la incendiu la statia CF Ramnicu Valcea, conform cerintelor caietului de sarcini si prevederilor propunerii tehnice. la valoarea ofertei se va adauga valoarea materialelor neprevazute in suma de 3120 lei.
- Număr anunț
- DA27183176
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
- Furnizor / câștigător
- T.M.G.- CONPREST SRL (CUI 6826223)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.880 RON
- Valoare atribuită
- 8.880 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.