Atribuită Cumpărare directă

Sistem de contrl acces stande alone doatat cu citor de card wigand, buton de iesire , buton de evacuare de urgenta, amortizor pentru usa pietonala , yala electronagnetiza de tip magnalock, cu suprt tip Z pentru montare pe usi metalice sau lemn. Ofreta include sursa pentru alimentarea sistemului de control acces cat sia yalei. Prezenta oferta include cablarea, montarea, punerea in functiune cu proba de verificare

Număr anunț
DA27188859
Autoritate contractantă
Comuna Micesti (CUI 4318474)
Furnizor / câștigător
NATIDAR ACTIV SOLUTION SRL (CUI 37970880)
Cod CPV
48921000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.992 RON
Valoare atribuită
2.992 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.992 RON

din 2.992 RON estimat