Atribuită Cumpărare directă

LAMPA STRADALA = Buc 15 Bec 20w = Buc 40 BRAT= Buc 5 BANDA SUPORT = Buc 1 BEC LED 220V= Buc 18 Proiector led 20w+senzor = Buc 1

Număr anunț
DA27188792
Autoritate contractantă
COMUNA TRIFESTI (CONSILIUL LOCAL TRIFESTI) (CUI 2613842)
Furnizor / câștigător
APRICOT SRL (CUI 15169556)
Cod CPV
31500000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.981,68 RON
Valoare atribuită
1.981,68 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.981,68 RON

din 1.981,68 RON estimat