Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse promotionale: 1. Cos cadou cu produse alimentare - 30 buc x 150 lei 2. Agenda 2021 + personalizare CAO - 30 buc x 40 lei 3. Calendar 2021 + personalizare CAO - 30 buc x 30 lei 4. Pix + personalizare CAO - 30 buc x 18,50 lei

Număr anunț
DA27171224
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI 21307548)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.155 RON
Valoare atribuită
7.155 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.155 RON

din 7.155 RON estimat