Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Etichete pentru chei, 100 buc/set - Culoare: negru 326030933 1 35.00 Lei 35.00 Lei Caseta electronica pentru 100 chei S100 EL 329091444 1 549.00 Lei 549.00 Lei Cos de birou metalic cu scrumiera 12l 314050922 1 119.00 Lei 119.00 Lei Cos de birou metalic cu scrumiera 30l ALCO 313051605 1 432.00 Lei 432.00 Lei
- Număr anunț
- DA27173412
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ASTRONOMIC BUCURESTI (CUI 4183130)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 953,78 RON
- Valoare atribuită
- 953,78 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.