Atribuită
Cumpărare directă
-cadru metal negru vopsit in camp electrostatic, teava de 30 x 15, perete de 1,2 mm, dopuri plastic pentru protejarea pardoselei -interior spatar si sezut lemn stratificat 6 mm -spatar si sezut tapitat textil negru -burete spatar si sezut de 35 mm -acoperitor sezut si spatar plastic - suprapozabil -brat cu masuta rabatabila -greutate maxima admisa 120 kg
- Număr anunț
- DA27189862
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.900 RON
- Data publicării
- 29.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.