Atribuită Cumpărare directă

placa policarbonat 2 x 3 metri grosime 20 mm stratificat protectie UV

Număr anunț
DA27176324
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
INTERCASA S.R.L. (CUI 14403917)
Cod CPV
44112500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.227,82 RON
Valoare atribuită
3.227,82 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.227,82 RON

din 3.227,82 RON estimat