Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA27172244
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.926,19 RON
Valoare atribuită
1.926,19 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.926,19 RON

din 1.926,19 RON estimat