Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigintie de santier pentru supravegherea lucrarilor la obiectivul de investitii ,,Servicii de proiectare, elaborare documentatii in vederea obtinerii avizelor, acordurilor si autorizatiilor, asistenta tehnica si executie lucrari aferente obiectivului de investitii pentru proiectul Reabilitare Scoala gimnaziala nr.1 Cabesti", finantat prin PNDL.
- Număr anunț
- DA27182988
- Autoritate contractantă
- COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
- Furnizor / câștigător
- ADSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI 40764546)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.