Atribuită Cumpărare directă

diazepam 10mg 210tb/0.16 levomepromazin 1500tb/0.85 rispen 1mg 60tb/0.37 anxiar 1mg 150tb/0.15

Număr anunț
DA27116256
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33661300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.353,30 RON
Valoare atribuită
1.353,30 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.353,30 RON

din 1.353,30 RON estimat