Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate Pret vanzare Capse 24/6, 1000/cut TURIKAN 10 1.14 Plic B4 burduf 30 siliconic Kraft 120G 25 0.6 Plic C4 siliconic 90g 50 0.22 Lipici solid PVP 15gr DACO 3 1.5 Banda adeziva Low Noise 48mm x 60m, acrilic, transparent 6 2.6 Banda adeziva 18x33 set 4 CRYSTAL GLOBOX 1 2.3 Dosar plastic cu sina si perforatii albastru deschis NOKI 50 0.49 Dosar plastic cu sina si perforatii roz NOKI 50 0.49 Biblioraft eco file A4 8 cm carton FSC , negru 10 6.31 AGENDA A5 DATATA 352 FILE ROSU 2021 10 10.94 Pix Rotring diverse culori 16 12.9 Tus stampile, neuleios, cu aplicator, 28 ml, albastru, Pelikan 1 6.11 Perforator 30 coli model 5008 roz metalizat LEITZ 1 67.5 Marker CD/DVD 2 capete DACO MK301 - negru 5 2.5 Marker permanent SCHNEIDER Maxx 130, varf rotund 1-3mm - negru 2 2.6 Marker permanent SCHNEIDER Maxx 130, varf rotund 1-3mm - albastru 2 2.6 Marker permanent SCHNEIDER Maxx 130, varf rotund 1-3mm - verde 2 2.6 Marker permanent SCHNEIDER Maxx 130, varf rotund 1-3mm - rosu 2 2.6 Foarfeca otel, ergonomica, 21.5cm, ALCO 5 6.9 Notes autoadeziv 76 x 76 mm, 100 file, Stick'n - verde pastel 5 1.4 Notes autoadeziv 76 x 76 mm, 100 file, Stick'n - lila pastel 5 1.4 CUB HARTIE ALB 9X9CM 500COLI DACO CH500 5 2.7 LISS METALIC CU TOUCH ALBASTRU 10 5.9 Hartie copiator Plano Superior A4, 160gr/mp, 250coli/top 1 26 Hartie colorata crem Rainbow A4, 160gr/mp, 250coli/top 1 30 Registru cartonat EDUCA A4 96 file matematica 5 8.5 Registru cartonat EDUCA A4 96 file dictando 5 8.5 CHITANTI
- Număr anunț
- DA27120400
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SEGARCEA (CUI 17201343)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.612,54 RON
- Valoare atribuită
- 2.612,54 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.