Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA avand caracteristicile: AUTOTURISM SKODA OCTAVIA CAP CILINDRICA 1896/74 Prima de asigurare 473.60 RON Valabilitate 12 luni incepand cu 29.12.2020

Număr anunț
DA27114802
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
473,60 RON
Valoare atribuită
473,60 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

473,60 RON

din 473,60 RON estimat