Atribuită
Cumpărare directă
1 ZAHAR ALB 200 BUC. x 5GR./PAC. kg. 5 7.99 39.95 3.60 9% 2 CAFEA AMAROY EXTRA 500 GR. pac. 20 14.69 293.80 26.44 9% 3 CAFEA MEHMET EFENDI CUTIE 250 GR. cut. 10 19.89 198.90 17.90 9% 4 CEAI LIPTON INFUZIE PIRAMIDE/ CEAI VERDE pac. 15 8.89 133.35 12.00 9% 5 CEAI LIPTON INFUZIE 20/25 PLIC. DIV. AROME buc. 15 10.89 163.35 14.70 9% 6 FARFURII PLASTIC 50 BUC./SET MARIME MEDIE 21 CM. set 10 6.95 69.50 13.21 19% 7 FURCULITE PLASTIC UNICA FOLOSINTA 100 BUC./SET set 5 6.89 34.45 6.55 19% 8 CAFEA BOABE DALLMAYR CREMA D'ORO 1KG. buc. 10 48.99 489.90 44.09 9% 9 PAHARE PLASTIC REZISTENTE 200/250 ML 50 BUC./SET set. 10 8.95 89.50 17.01 19% 10 LINGURITE PLASTIC UNICA FOLOSINTA 100 BUC./SET set 2 6.95 13.90 2.64 19% 11 LINGURI PLASTIC UNICA FOLOSINTA 100 BUC. / SET set 2 7.89 15.78 3.00 19% TRANSPORT GRATUIT.
- Număr anunț
- DA27119164
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE ACREDITARE DIN ROMANIA - RENAR (CUI 4311980)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.542,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.542,39 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.