Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de promovare on-line imagine si activitate UAB, care cuprinde urmatoarele componente: - Grafica (campanie brand awarness Facebook&Instagram, concursuri, flitre AR, UAB Shorts, Student pentru 1 ora, UAB Playlist, stand UAB in Primarii, pregatire online BAC, newslettere, colinda) - Colind (inregistrare audio, montaj, editare video) - UAB shorts (4 video-uri) - Newslettere (campanie email marketing): 2 newslettere/luna (perioada: ianuarie - martie 2021) - UAB playlist - Sedinta foto profesionala - Campanie brand awarness (ianuarie - martie 2021) - Media plan, monitorizare, raportare campanie brand awarness (ianuarie - martie 2021) - Planificare&strategie
- Număr anunț
- DA27131880
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- CREATIVE MOOD S.R.L. (CUI 41412416)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.650 RON
- Valoare atribuită
- 16.650 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.