Atribuită Cumpărare directă

Tub neon 18 w = 25 buc, Tub neon 36 w =25 buc

Număr anunț
DA27115743
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA JUDETUL MURES (CUI 11339089)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
31532910-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,50 RON
Valoare atribuită
344,50 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,50 RON

din 344,50 RON estimat