Atribuită Cumpărare directă

Societatea trebuie sa detina toate autorizatiile legal necesare pentru desfasurarea activitatilor enumerate mai sus, cat si autorizatii pentru prestari servicii cu produse de protectia plantelor clasificate ca foarte toxice (T+) si toxice (T) inclusiv SR EN ISO 9001:2015, SR EN ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007. Preturile nu contin TVA si sunt valabile pentru o suprafata cuprinsa intre 150000 si 200000 mp. Lucrarile de tratamente de protectia plantelor sunt incluse in tariful unic pentru o suprafata minima de 5000 mp in focare.

Număr anunț
DA27117069
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
PULSCHIM IMPEX SRL (CUI 8135208)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat