Atribuită Cumpărare directă

scutece unica folosinta pentru copii cu greutate 2-5kg, cu suprafata naturala ce permite pielii sa respire, decupaj special pentru zona buricului, sistem dublu de prindere tip arici, ambalate in pungi de plastic sigilate si inscriptionate 42 buc = 1008 BUC scutece pentru incontinenta medie si grava pentru greutate > 75 kg, strat interior dublu cu superabsorbant, sistem dublu de fixare a scutecului tip arici, indicator de umiditate, fara latex, ambalate 30 buc in pungi de plastic sigilate si inscriptionate = 270 BUC

Număr anunț
DA27122867
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
757,26 RON
Valoare atribuită
757,26 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

757,26 RON

din 757,26 RON estimat