Atribuită Cumpărare directă

HP Q2612AD (2x Q2612A) pachet 2x cartus toner negru original pt LaserJet 1010/1015/1022 - 2x 2.000 pag., Canon CRG-719 (CRG719) cartus toner negru original pt LBP6300dn/MF5840dn/MF6140dn/MF6180dw-2.100 pag, 106R01379-c cartus toner negru compatibil Xerox pt Phaser 3100MFP/S, 3100MFP/X - 4.000 pag, rother TN-1030 (TN1030) cartus toner negru original pt MFC-1810E/HL-1110E/DCP-1510E - 1.000 pag., HP Q2612AD (2x Q2612A) pachet 2x cartus toner negru original pt LaserJet 1010/1015/1022 - 2x 2.000 pag. NUMAR DE REFERINTA: Q2612AD

Număr anunț
DA27119889
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.254 RON
Valoare atribuită
9.254 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.254 RON

din 9.254 RON estimat