Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare servicii de editare si tiparire materiale publicitare:Mape de informare A4 – 50 buc. • Pixuri din plastic – 50 buc. • Agenda A5 (149 x 210mm) – 50 buc. • Banner de tip roll-up proiect (2m x 1m) – 1 buc. • Brosuri A5 (149 x 210mm) – 50 buc. • Banner (3m x 1m) – 1 buc.
- Număr anunț
- DA27129413
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TULCEA (CUI 11403289)
- Furnizor / câștigător
- LEMINGS SRL (CUI 12039551)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.440 RON
- Valoare atribuită
- 4.440 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.