Atribuită Cumpărare directă

Elaborare expertiza tehnica pentru : Drumuri locale afectate de calamitati, Comuna Ponoarele (satul Cracu Muntelui 1,2 km; satul Sipotu 1,5 km ;satul Baluta 0,3 km; satul Ceptureni 0,6 km ).

Număr anunț
DA27113564
Autoritate contractantă
Comuna Ponoarele Jud Mehedinti (CUI 6098316)
Furnizor / câștigător
DAVIDE EL BRAVO SRL (CUI 31700497)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat