Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO conform conditii de asigursre Groupama Asigurari pentru asigurat persoana juridica institutii ale statului, unitati sanitare si de invatamant, pentru 1 autoutilitara inmatriculata permanent in Romania, Jud. Ialomita, marca marca FORD , model TRANSIT, 2402 cmc, 55 kw, 3 locuri, 3500 Kg, an fabr. 2009 suma asigurata 12390 RON. Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: decembrie 2020-ianuarie 2021

Număr anunț
DA27118955
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI 16730672)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.460,31 RON
Valoare atribuită
2.460,31 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.460,31 RON

din 2.460,31 RON estimat