Atribuită Cumpărare directă

Agendă saptamanala, format 21 x 27 cm, 144 pagini,semn de carte roșu, coperți buretate, colțuri perforate.Culoare : rosu- 2 BUC Set pix+roller- 2 BUC

Număr anunț
DA27119873
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,32 RON
Valoare atribuită
114,32 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,32 RON

din 114,32 RON estimat