Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare obligatorie autovehicule R.C.A. conform anunțului publicitar ADV nr. 1187994 pentru un număr de 26 autovehicule pentru o perioadă de 12 luni.

Număr anunț
DA27117966
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.501,60 RON
Valoare atribuită
5.501,60 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.501,60 RON

din 5.501,60 RON estimat