Atribuită Cumpărare directă

DISC ABRAZIV A46 230X2 - 100 BUC - 7.52 RON/BUC DISC ABRAZIV A46 125X1.6 - 100 BUC - 4.32 RON/BUC GRATAR PLATIC TRAFALET - 30 BUC - 2.68 RON/BUC LAVETE BBC - 100 BUC - 0.68 RON/BUC MANUSI WINTER - 72 BUC - 8.54 RON/BUC RULOU TRAFALET 40 BUC - 1.57 RON/BUC SPACLU CU BATATOR - 24 BUC - 5.93 RON/BUC TRAFALET ALB POLIESTER - 24 BUC - 7.38 RON/BUC TRAFALET CALORIFER ETS - 60 BUC - 4.59 RON/BUC TOTAL: 3170.12 RON

Număr anunț
DA27115791
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.170,12 RON
Valoare atribuită
3.170,12 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.170,12 RON

din 3.170,12 RON estimat