Atribuită Cumpărare directă

1 buc x Camera web Logitech C922 HD Pro Stream HD 1080p Cod produs: 960-001088 2 buc x SSD Extern SanDisk Extreme PRO, 256GB, USB 3.1 Cod produs: SDCZ880-256G-G46 1 buc x Cartus toner original HP CF259A, 3.000 pag 1 buc x Toner Compatibil HP CE410X Black, 4.000 pag 1 buc x Toner Compatibil HP CE411 CYAN 2800 pag 1 buc x Toner Compatibil HP CE412 yellow 2800 pag 1 buc x Toner Compatibil HP CE412 yellow 2800 pag 1 buc x Cartus toner compatibil HP 285A 1 buc x Cartus toner compatibil Konica Minolta Bizhub 367, TN-323, 23000 pagini 1 buc x SSD extern WD, My Passport Go, 1TB, 2.5", USB 3.0, Read speed: up to 400MB/s, Rezistent la socuri, Bumper din cauciuc, Negru & Albastru Cod: WDBMCG0010BBT-WESN

Număr anunț
DA27128307
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.877,60 RON
Valoare atribuită
2.877,60 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.877,60 RON

din 2.877,60 RON estimat