Atribuită Cumpărare directă

Servicii de evaluare tehnico-economica pentru lucrari de executie, in vederea reabilitarii si punerii in functiune a adaposturilor de protectie civila. Evaluare tehnica - cu privire la starea lor actuala si evaluarea lucrarilor necesare pentru reabilitare. Evaluare economica - cu privire la valoarea lucrarilor necesare pentru reabilitarea si punerea in functiune a adaposturilor pentru protectie civila.

Număr anunț
DA27128105
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
MARIUS B. ARHITECTURA 15 SRL (CUI 35416022)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.993,60 RON
Valoare atribuită
134.993,60 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.993,60 RON

din 134.993,60 RON estimat