Atribuită Cumpărare directă

Pachet consistent cu dulciuri, produse individuale ambalate intr-un pachet complet cu punga personalizata de sarbatoare, destinate aducerii unui plus de bucurie copiilor. 1. Rulada -300 gr 2. Tort de cu crema de ciocolata, acoperit cu un strat de ciocolata, ambalat in tavita proprie -400 grame 3.Napolitana 32 gr 4.Cioco Cake , prajitura cu crema de cacao, ambalata individual-45 grame 5.Tranceto prajitura tip muffin 28 grame 6.Puffi Cream napolitana 18 grame umpluta cu crema de cacao 7. Corn tip Croissant, cu umplutura de ciocolata sau vanilie, ambalat individual -50 grame 8.Morning Prajitura cu glazura de ciocolata si inima de crema de cacao-25 grame 9.Cream Bar Baton cu crema pufoasa de lapte, tras in ciocolata-25 grame 10.N Goes Brown baton cu caramel 55 grame extra large 11.Paradise Fun 12.Paradise glazurat, prajiturica 25 de grame 13.Go Fresh napolitana 20 grame 14.Ciocopico baton 55 grame 15.Lady Bird desert sub forma de buburuza cu diverse straturi de ciocolata alba sau neagra, ambalat individual-15 grame 16.Briosa Invite Prajitura cu glazura de ciocolata si inima de crema de cacao si lapte-25 grame 17.Cake prajitura tip pandispan 18.Joke baton caramel 20 grame 19.Pachet biscuiti cu lapte Petit Beurre , mare-100 de grame 20.Paradise bicolor . Mini pandispan in 2 culori, cu crema de cacao si ciocolata, ambalat individual-55 grame 21.Criss Cross 2 batoane de ciocolata 22.Baton caramel Roxi Baton cu nuga si caramel -20 grame.

Număr anunț
DA27127841
Autoritate contractantă
COMUNA PANCESTI (CONSILIUL LOCAL PANCESTI) (CUI 16404200)
Furnizor / câștigător
ABMAR SOLUTIONS S.R.L. (CUI 43132749)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.999,20 RON
Valoare atribuită
7.999,20 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
19.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.999,20 RON

din 7.999,20 RON estimat