Atribuită Cumpărare directă

Revizii tehnice saptamanale, verificarea starii de functionare si intretinerea tehnica curenta. Valoarea ofertata nu include pretul pieselor de schimb si materialelor consumabile. Prezentarea la orice sesizare a beneficiarului in afara reviziilor ordinare.

Număr anunț
DA27131402
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
BETA SOLUTIONS SRL (CUI 19232427)
Cod CPV
50531300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.800 RON
Valoare atribuită
14.800 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.800 RON

din 14.800 RON estimat