Atribuită
Cumpărare directă
TUSIERA PRINTER 30 P03685 -1; TUS STAMPILA COLOP 25ML P01011-2 ; BANDA CORECTOARE CF108- 1; BANDA CORECTOARE NOKI TWINGO 33mm X 8M B661 1 ;PIX CU GEL SOFT PELIKAN 962 4; CAPSE MAPED NR. 24/6, 1000 BUC/CUT 324405 2; AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE COVER, 28MM,P09929 2 ; BIBLIORAFT PLASTIFIAT 80MM HERLITZ P05370 8 ; CAPSE CUPRATE NOKI NR. 24/6, 1000 BUC/CUT 6453 -2; REGISTRU DE CASA AUTOCOPIATIV , A4 , 100 FILE/CARNET P01705-1; FOAIE DE PARCURS PENTRU AUTOVEHICULE TRANSPORT PERSOANE, A4, 100 FILE/CARNET P01701-2; NOTA DE INTRARE RECEPTIE AUTOCOPIATIV , A4 , 100 FILE/CARNET P01703-1 ;REGISTRU INTRARE-IESIRE CORESPONDENTA, A4, 100 FILE/CARNET P01707-1 ;CONDICA DE PREZENTA, A4, 100 FILE/CARNET P01652- 1; FISA DE MAGAZIE 120G/MP P01619-100 ;ORDIN DE DEPLASARE (DELEGATIE) A5, 100 FILE/CARN P01667 -2 ; BON DE CONSUM COLECTIV AUTOCOPIATIV, 100 FILE/CARNET-4 ;PIX CU MECANISM AIHAO AH-521 AH-521-10 ; MARKER PERMANENT MILAN P05090 -4 ;CREION NEGRU CU RADIERA C1698 -10; LIPICI SOLID DACO 25G LS025-2 ;SCOTCH OPTIMA TRANSPARENT 24MMX66M OP-60382460- 2 ; FISA DE CONT ANALITIC PENTRU VALORI MATERIALE 120G P01630-100 ; FOLIE PROTECTIE NOKI 4830-100 ; CAIET A4 60 FILE PIGNA CLASSIC, MATEMATICA P01749-5 ;DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820-50 ; COPII ALB-NEGRU FORMAT A4 - 61 INDOSARIERE PESTE 150 PAGINI INEL PLASTIC- 1
- Număr anunț
- DA27133832
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Giurgiu (CUI 4852420)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279,45 RON
- Valoare atribuită
- 279,45 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.