Atribuită Cumpărare directă

1. Polizor unghiular 900W = 1 buc x 150,42 lei; 2. Aspirator geamuri = 1 buc x 210,00 lei; 3. Fierăstrău pendular = 1 buc x 350,42 lei; 4. Capsator manual= 1 buc x 127,73 lei; 5. Fișet metallic 2 usi 1800x45x80= 1 buc x 670,59 lei; 6. Prelungitor 3P, 3M cu întrerupător = 20 buc x 20,34 lei.

Număr anunț
DA27149585
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BUZAU (CUI 7962150)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.610 RON
Valoare atribuită
6.610 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.610 RON

din 6.610 RON estimat