Atribuită Cumpărare directă

Achizitie aparat foto cu accesorii conform Referat de necesitate nr. 7885/15.12.2020.

Număr anunț
DA27127407
Autoritate contractantă
ORAS SARMASU (CUI 6405259)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
948,72 RON
Valoare atribuită
948,72 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

948,72 RON

din 948,72 RON estimat