Atribuită Cumpărare directă

Executie lucrari de sapatura si subtraversari in vederea realizarii de branșamente la rețeaua de alimentare cu apă existentă la nivelul Comunei Ionești, conform oferta inaintata si descriere reper achizitionat

Număr anunț
DA27147133
Autoritate contractantă
COMUNA IONESTI (CONSILIUL LOCAL IONESTI) (CUI 4898860)
Furnizor / câștigător
CORINA&RADU SRL (CUI 24388059)
Cod CPV
45112400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.600 RON
Valoare atribuită
16.600 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.600 RON

din 16.600 RON estimat