Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie publică pentru perioada 1 ianuarie 2021 - 31 decembrie 2021. Abonamente tip Voce Premium care cuprind următoarele beneficii: linie de acces cu trafic nelimitat în: rețeaua Telekom Romania Fix, Telekom Romania Mobile, în rețelele nationale fixe, rețelele naționale mobile și către rețelele internaționale UE fix, SUA& Canada fix și mobil. pret 5 euro + TVA/luna Pret total contrat 12 luna 60 euro fara TVA 1 EURO = 4.8677 Lei
- Număr anunț
- DA27165235
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.088,84 RON
- Valoare atribuită
- 4.088,84 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.