Atribuită Cumpărare directă

conform oferte depuse pentru loturile I - 1973,95 lei fara T.V.A și lot II 55,88 lei fara T.V.A.

Număr anunț
DA27134605
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.029,83 RON
Valoare atribuită
2.029,83 RON
Data publicării
19.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.029,83 RON

din 2.029,83 RON estimat