Atribuită
Cumpărare directă
ferastrau lemn 1 buc, placa perforata 10 buc, saci rafie 56 buc, stecher cauciuc 1 buc, email ideea verde 1 buc, surub torbant 6*40 100 buc, piulita 6 10 bucm pila lant 1 bucm disc abraziv 1 buc, mufa politub 25 2 buc, reductie neagra 1-1/1/4 1 buc, dop br 1 tol 1 buc, robinet trecere 3/4 1 buc, disc abraziv 2buc, racord flexibil 1/2 buc, racord evacuare wc 1 buc, folie natur 3 kg, amestecator 1 buc, disc betn 125 1 buc, cm 17 3 bucm colier plastic 1 buc, prelungitor 2 buc, perie flex 1 bucm perie sarma 1 uc, burghiu 1 bucpistol spuma 1 buc folie protectie 1 buc, manusi 1 buc, rino curatare spuma 1 buc
- Număr anunț
- DA27122353
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
- Furnizor / câștigător
- BABALU S.R.L. (CUI 19247134)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 745,61 RON
- Valoare atribuită
- 745,61 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.