Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a 13 buc saboti piele necesari pentru salariatii de la CRPV ODOBESTI, centru subordonat DGASPC VRANCEA. Produsele vor fi insotite de cdertificate de conformitate si factura PREZENTA REPREZINTA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27139220
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
CONT PROTECT ECHIPAMENT SRL (CUI 33214981)
Cod CPV
18800000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,66 RON
Valoare atribuită
764,66 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

764,66 RON

din 764,66 RON estimat