Atribuită Cumpărare directă

- Hard Disk Drive extern SEAGATE Expansion Desktop STEB4000200, 4TB, USB 3.0, negru = 4 buc, - Hard Disk Drive portabil SEAGATE Expansion STEA2000400, 2TB, USB 3.0, negru= 2 buc, - DVD-RW extern ASUS ZenDrive U9M SDRW-08U9M-U, USB 2.0, negru = 1 buc

Număr anunț
DA27149094
Autoritate contractantă
Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.191,31 RON
Valoare atribuită
2.191,31 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.191,31 RON

din 2.191,31 RON estimat