Atribuită Cumpărare directă

Masuta videoproiector/laptop BlackMount

Număr anunț
DA27146409
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "IULIU MANIU" CAREI (CUI 3896798)
Furnizor / câștigător
TEHNO SERVICE SRL (CUI 16509028)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.536,08 RON
Valoare atribuită
5.536,08 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.536,08 RON

din 5.536,08 RON estimat