Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici Procesor : Intel® Core™ i3 / 2 nuclee , 4Mb cache , TurboBoost 3.4 GHz , procesor grafic UHD, Ecran : 15.6" FHD anti-glare, LED, Memorie : RAM 8GB DDR4, Stocare : minim 256GB SSD, Porturi : 3xUSB , HDMI , retea Comunicare : Bluetooth , wireless Webcam 24 luni garantie
- Număr anunț
- DA27159283
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.